מנהלת וסגנית | |
מנהלת | ורד אלבז |
סגנית מנהלת | שרונה אולמן |
צוותים שכבתיים | |||
התפקיד | שכבת ז' | שכבת ח' | שכבת ט' |
מנהלת שכבה | יעל ניצן | מור ולטמן | ענבל מזור |
יועצת | ליאת מילוא | דנית אבני בר | עדי עובדיה |
מחנכי כתה | |||
1 | שגית שניר | מור ולטמן | גילת הראל |
2 | רויטל פרטוש | ליבת קמינסקי | אסף אחדות |
3 | אפרת אלון | שרונה שקד | עינת בלום |
4 | מיסא מנסור | קובי יוסף | שני אגסי |
5 | יעל ניצן | יעל זיו | ענבל מזור |
6 | רונית נחום | איריס אבולעפיה, עדי אילן | אורית שובל, חיה וייסהאוס |
7 | טלי גמליאל | שלומית גהרן | שרונה אולמן |
8 | אור כהן | אופירה גוב שרעבי |
רכזי המקצועות | |
אזרחות | מור ולטמן |
אנגלית | שלומית גהרן |
גאוגרפיה | אורית צנעני |
היסטוריה | מור ולטמן |
חינוך גופני | אסף אחדות |
חינוך חברתי ערכי | ליבת קמינסקי |
מדעים | שלי כץ כהן |
מלווה מועצת תלמידים | אור כהן |
מתמטיקה | יעל זיו |
ספרות | שגית שניר |
עברית | שרונה שקד |
ערבית | סיגלית לפקוביץ |
של"ח | גיא מדיאל |
תנ"ך | קרן שובע |
רכזי מסלולים ותחומים | |
יועצת מובילה ואחראית תכניות מניעה | עדי עובדיה |
אל"ה מלקות ללמידה | שרית דוקרקר |
שילוב ומתי"א | טל סופר |
כיתות חינוך מיוחד | אורית שובל, איריס אבולעפיה, רונית נחום |
השתלבות והכלה | מורן תמר |
מדידה והערכה, אתר בית הספר | יעל זיו |
רכז וטיולים | אורי רוזנהק |
רכז של"ח | גיא מדיאל |
ממונה ביטחון | שני אגסי |
תקשוב | גילת הראל |
מוביל מנהיגות, ואחראי השאלת ספרים | אור כהן |
מלווה מועצת התלמידים | אור כהן |
ריכוז פדגוגי | אפרת אלון |
מנחה חברתי | יונתן דהאן |
חינוך חברתי ערכי , תרבות והעשרה | ליבת קמינסקי |
חינוך פיננסי | רויטל פרטוש |
מטפלים | |
תרפיסטית באומנות | מיה הס |
תרפיסטית במוסיקה | אורית איצקוביץ |
פסיכודרמה | עדי רביד |
סייעות | |
|
מורים מקצועיים:
אזרחות:
רכזת: מור ולטמן
- סיון מזרחי
אנגלית:
רכזת: גהרן שלומית
- בלום עינת
- גאבר אמניה
- גמליאל טלי
- סלומון עידית
היסטוריה:
רכזת: ולטמן מור
- גוב שרעבי אופירה
- צנעני אורית
- קמינסקי ליבת
חינוך גופני:
רכז: אחדות אסף
- בונה אדר
חינוך מיוחד:
- אבולעפיה איריס
- אילן עדי
- גוב שרעבי אופירה
- וייסהאוס חיה
- נחום רונית
- שובל אורית
חינוך פיננסי:
- פרטוש רויטל
כדורסל:
- ברוך טל
מדעים:
רכזת: כץ כהן שלי
- גוב שרעבי אופירה
- יצחקי סמדר
- קוסקא ציפי
מדעי המחשב:
- זיו יעל
משפטים:
- מזרחי סיון
מתמטיקה:
רכזת: זיו יעל
- אגסי שני
- אולמן שרונה
- אלבז ורד
- אלון אפרת
- הראל גילת
- מזור ענבל
- שליטנר רונית
- שפירא ליליה
ספרות:
רכזת: שניר שגית
- דוקרקר שרית
- לסטר שרה
- קרן שי
עברית:
רכזת: שקד שרונה
- דוקרקר שרית
- ניצן יעל
- פרטוש רויטל
- שגית שניר
ערבית:
רכזת: לפקוביץ סיגלית
- טל חיים
- מנסור מיסא
פיזיקה:
- זיו יעל
שילוב:
רכזת: סופר טל
- אזרחי שי
- בראל עידית
- דוקרקר שרית (רכזת אל"ה)
- ראובן נועה
- תמר מורן
של"ח:
- מדיאל גיא
תאטרון
- עוזר עמית
תנ"ך:
רכזת: שובע קרן
- יוסף קובי
תקשורת
- אור כהן
פסיכולוגים:
- ברבירו קרן
- מיוחס רענן
מנהלה | |
מזכירת תלמידים ומנהלת | יפת מיכל |
מזכירת פדגוגיה, מנב"ס ומשוב | סלמן שירן |
מזכירת נוספת וספרנית | סובול יפעת |
מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות | משען שירן |
אב הבית | סבן משה |
אם הבית | צמח שושי |
שומר בית הספר | מזרחי אלי |