עמוד הבית
אודות About
תקנון בית הספר
חזון חינוכי עירוני - "קרית אונו"
חזון בית הספר
לוח צלצולים
מבנה ארגוני
על בית הספר
תמונות צוות בן צבי
המועדון הבית ספרי
הכיתות שלנו
כיתת תקשורת Asd
כיתת המנהיגות המדעית
פרויקטים מיוחדים
מועצת תלמידים
עיתון בית הספר
טפסים ור' ספרים
פרוייקט השאלת ספרים תשעח
ספרי לימוד תשע"ח
מסע שנתי תשע"ח שכבת ט
גלישה בטוחה
עצות לשעת חירום
בבן צבי גולשים בטוח
יש עם מי לדבר
זכויות יוצרים ברשת
גלריות Galleries
תמונות 2012-2013
תמונות 2013-2014
תמונות 2014-2015
תמונות 2015-2016
תמונות 2016-2017
English
ASD classes
our school

כל הדפים

על בית הספר


בביה"ס 25 כיתות לימוד ולומדים בחטיבה 830 תלמידים. שלוש כיתות חינוך מיוחד, שלוש כיתות מצויינות מדעית וכיתות נורמטיביות רבות. צוות החטיבה רואה במצויינות האישית ומיצוי היכולת של כל תלמיד יעד חשוב לחינוך והצלחה בחיים. 
אנו בחטיבה מנהיגים מצויינות אישית וחברתית במעגלים שונים כאשר הצוות מהווה מודל לשיתוף פעולה, עבודת צוות פוריה ורכישת מיומנויות התואמות את המאה ה-21.  מנהיגות התלמידים מתחילה  במעגלי השיח במסגרת כיתתית של מפגשי החינוך וממשיכה בפעילויות שונות של תלמידים רבים. בכל כיתה ישנם שני מחנכים האמונים על ליווי והעצמה של כ-18 תלמידים. מחנך הכיתה מהווה את המבוגר האחראי עבור אותם תלמידים, מלווה אותם בכל דרך ומסייע בפיתרון קשיים כשישנם. 
תלמידים רבים פעילים במועצת התלמידים, במשצ"ים- מדריכי של"ח צעירים, בהדרכות של מנחים עמיתים, בפיעילות בתנועות הנוער ועוד. אנו מקיימים שיתופי פעולה פוריים עם החינוך הבלתי פורמאלי בעיר ובכלל מתוך הבנה שתלמידי החטיבה הינם תלמידים של בן-צבי מבוקר עד ליל, החינוך אינו מסתיים בתום יום הלימודים. 
הלימודים בביה"ס הינם לימודים ברמה גבוה הדורשים מכל תלמיד להשקיע מאמצים בלמידה עקבית בביה"ס ובבית. אנו מקפידים על התנהגות ללא דופי של כל תלמידינו, שמירה על כללי התנהגות מקובלים של הגעה בתלבושת, עמידה בלוח זמנים ועוד. 
  בשנים האחרונות משתלמים כל צוותי ההוראה בבית-הספר בהתאמת דרכי ההוראה לרוח הטכנולוגיה והקדמה. הלמידה בכיתות במקצועות רבים הופכת מותאמת למאה ה-21 ומשלבת עבודת צוות, למידה אינטראקטיבית, הוראה מרחוק, שימוש במקורות מידע זמינים ועוד.  
לחטיבה מגיעים תושבי קריית אונו בוגרי בתי הספר היסודיים בעיר. חטיבת הביניים ע"ש יצחק בן צבי

רחוב הזמיר 1, קריית אונו

טלפון: 03-6351653

פקס: 03-5357270

דוא"ל: benzvijh@gmail.com
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר